Öne Çıkan Yayın

Parayı da kovalayacaktı ama peşinden koşacak ne takati , ne de aklı vardı, yılın son 15 günü bir bilet alıp hayal kurmakla geçirecekti


Rakamları dikkatlice inceledi, biletine iyice baktı. Para kazanmanın kısa yoluydu belki de bu bilet başka bir bileti kovalardı. Yok canım yeni bir bilet almayacaktı, Uçak bileti alıp çok uzaklara gidecekti. Biraz zaman geçti, eskisi gibi sıralı listeye gerek yoktu, bilgisayara rakamları girecekti. Bilgisayar 37 Milyon bileti saniyede sayacaktı ve sonuçları döktüğünde belki de bir Sadri Alışık edasıyla yine mi gol değil diyecekti.

Milli Piyango'nun numaralarını girdi ve aldığınız bilet ikramiye kazanamadı yazısı gördü, Amorti bile yoktu, Okeyde yancı olup beleş çay kovalamalara devam edecekti, parayı da kovalayacaktı ama peşinden koşacak ne takati , ne de aklı vardı, yılın son 15 günü bir bilet alıp hayal kurmakla geçirecekti. Hayalleri yine de ikramiye kadar sınırlı olacaktı ama olsun yine de güzeldi.

Önündeki 350 ise dünyanın gerçekleri düşünecekti son 15 gün ise tatildi. Nereye mi gidecekti, hayal dünyasında istediği yere.

Yorumlar