Öne Çıkan Yayın

Adalet Her ZAMAN Lazım.Bugün Zaman gazetesi ve Samanyolu grubuna Polis Baskını yapıldı. Iktidar ile Cemaat Savaş'ı tüm hızıyla devam ediyor. Cemaat'e boyun eğmedi hükümet olaya buradan bakabiliriz.  Yolsuzluk gibi bir olay kozunu elinde bulunduran Cemaat önce Hükümet'in boyun eğmemesi sonra da halkın umursamaması sonucu elde etmek istediğini edemedi.

Bu seferde hükümet saldırıya geçti. Onlarda önce temizlik Yaptılar sonradan da harekete geçtiler. Bu duruma dışardan bakınca görünen aşikâr olan birşey var da O da ülkedeki yozlaşma. 

Bir islami grup önce Hükümetle işbirliği yapıyor sonrasinda ise ayıp biriktiriyor. Yine bu ayıpları kamu yararına değil kendi çıkarına ve yönlendirmek istediği hükümete Yönelik kullanıyor. Bu bir kere. Hoş değil , mide bulandırıcı. 

Bunun yanında hükümet edenler ise bu yöntemi kullanan bir grupla işbirliğinden sakınmıyor ve kendilerine karşı kullanılan yöntemle sıranın kendilerine geleceğini düşünmeden hareket ediyorlar. 

O zaman bugün adaletin herkese Lazım OLDUĞUNU ve asıl bu olaydan ders çıkarması gerekenlerin Ankara dayıso olmayanlar OLDUĞUNU bilmeliyiz. 

Güç dengeleri değiştikçe kelepçe vuranlar ile vurulanlar değişmekte ama hançer hep O adalet Dediğimiz ama nerede yitirdiğimizi bilmediğimiz o nesneye sağlanmakta. 

Bugün gördüklerinizin size en büyük zarar-ı birbirine çok benzeyen bu iki taraftan birini tutmak zorunda olmak ; ama daha da kötüsü var ki O da aslında tutunacak bir dala bile sahip olmamak ya da olamayacak OLmak. 

Yorumlar