Öne Çıkan Yayın

Yemedik yazdık.

Bugün dijital ortamda blog yazmaya başlayalı tam 7. Yilim. Her yıl olduğu gibi bu yılda yıldönümü yazısı yazıyorum.  7 yıl önce Onpunto ile başlamıştı serüvenim o tatlı maceradan sonrasına kimi donem Milliyet Blog ile devam ettik ama orası da sansürcu bir yapıdaydi yazıları çok bekletiyorlardi. Bu vesile ile Onpunto kurucusu Sayın Yurtsan Atakan'a Allah'tan rahmet diliyorum.

Allah'a şükür 7 yıldır her anı ve anıyı buraya dökmeye çalışıyoruz. Bu da 7 yılda Turkiye birçok olaya yaşadı.  7 yıldır aynı Başbakan aynı Fenerbahçe kulüp başkanı var. 7 yıl içinde benim hayatımda birçok degisim oldu. Bir donem yazından para kazandıgım dahi oldu. 

Yazmak halen keyif veriyor, teknoloji gelişti ve boylece daha rahat yazabiliyorum hatta her an yazabiliyorum, bu güzel bir duygu. 

Ben yazarken Kadıköy-Kartal Metrosu ve Marmaray'da yoktu. Her ani yazmasak bile her anın icine girmesek bile bazı olaylar yaşandığında nerede oldugumu düşünüyorum ve kendi geçmişime de yolculuk yapıyorum. 

Blogspot üzerinden yazınca bir yere bağlı yazmayinca elbette bilinirlik ve görünürlük epeyce azalıyor ; ama bağımsızlık artıyor. Daha bağımsız bir blogumuz var. Yolumuz aydınlık ve açık devam ediyor. Nefesimiz yettiği sürecede yazmaya devam edeceğiz. Bıkmadan usanmadan. 

Yorumlar