Öne Çıkan Yayın

Iş zenci olmaya kaldıysa sanki Başbakan daha zenci.

Kemal Kılıçdaroğlu Amerika'da temasta bulunurken kendisini Obama'ya benzetmiş hemde siyahlar üstünden. Bu tespit bana hangisi daha siyah sorusunu  sorduttu. Başbakan sanki daha zenci.

Şimdi normal bir üniversite geçiş yapmanın diye imam hatip okullarına gidenlere katsayı belası çıkarıldı.  Kurunun yanında bizde yandık meslek liseleri de güme gitti. Bunun mağduru Başbakan oldu. 

Eski lideri halen parti Milletvekili olan Deniz Baykal eşi türbanlı Cumhurbaşkanı istemedi ve bununda mağduru Başbakan oldu. 

Elitlerce horgorulen dindara karsi CHP Genelbaşkanlari hep el üstünde tutuldu ve CHP' liler hep bu ülkenin Beyaz Türkleri oldular. Ondan sonra Kemal Kılıçdaroğlu çıkıp diyor ki ben zenciyim. 

Tamam yeri geldi Aleviler yakıldı bu ülkede. Yeri geldi istemeyenler çıktı ama hiç kimse çıkıp da Alevi Cumhurbaşkanı istemiyoruz demedi.  Bülent Arınç dindar Cumhurbaşkanı istedi. Bunu kabul ediyoruz. Etmiyor değiliz. Alevi olmak birçok yerde hor görüldü buna da kabul ama kusura bakmasın is zenci olmaya kaldıysa Başbakan daha zenci. Hem biz hiç viski içen Zenci görmedik. Viski sadece zenginliğin simgesi olduğu için gündeme geldi. 

Yorumlar