Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Bugünlerde Ateist olmak istemezdim.

Erdoğan'a belki de nadir destek vermediğim konulardan biri yolsuzluk.  Hani  gecen Aykırı Sorular programında Enver Aysever'e dedi ta Salih Tuna kim yolsuzluktan taraf olur yapan olur.

Ne kadar yazık daha yeni anlıyoruz biz oysa anlayan zamanında anlamış. 2003 Irak tezkeresi görüşülürken maaş Alamayin da görün demişti ya.  Şimdi de faiz lobisi , yok 20 Milyon Dolar eridik diyerek yine bizi aç bırakıyor. Insan hafızası boyle durumlarda eskiye gidiyor ve aklına İsmet Paşa atfedilen sizi aç bıraktım ama parasız bırakmadın sözü geliyor ve insan birden İsmet Paşacı oluyor. 

Maalesef Başbakan bize yolsuzluğun üstüne gidileceğinin güvencesi vermiyor ve bizi ac kalmakla tehdit ediyor. 

Allah'a şükür ki bu dunya geçici ve iyi ki ahiret var. Hoca Efendi beddua ediyor ama o da herşey yolunda giderken yolsuz kalanlara dönüp bakmıyormuş bile. 

Ahiret gunüne havale ediyoruz tüm bugün yaşananları , Allah'a ve onun adaletine ne de olsa oradaki Köprüde HGS ya da rüşvet geçmiyor ve daha da güzeli orada maaş da alınmıyor

Bu defa ateistlere üzülüyorum çünkü onlar maalesef bu dünyada çözüm arayacaklar ama o da zor görünüyor inanlar ise şanslı bu isin birde ahireti var. 

Yorumlar