Öne Çıkan Yayın

Ahlakımızı bacaklarımız arasında dolastiriyoruz.

Başbakan bu seferde üniversite öğrencilerinin beraber yasamasına takmış durumda. Basit mantıkla baktığımızda bu ülkede çok fazla aile başbakanın yanında olacaktır. Kızlı-erkekli karma kalışlar birçok aile rahatsız ediyor olabilir ancak devletin bu olaya müdahale etmesi bizi ıslam toplumuna götürür.  Bu kimime göre zararlı kimine gore faydalıdır.

Bu ülkede din birçok parçaya bolunmustur yani Başbakan 99'u hedefliyorsa bu yolla %99 alamaz. Çünkü kadın erkek etkileşiminin önüne geçmesi de artık mümkün değildir. 

Insanlar karsi cins ile birçok yol ile iliski kurabilir. Bunun önüne geçmesi artık mümkün değildir. Karma eğitim olsa da olmasa da bu iliskiler kurulacaktır. 

Türkiye'de iktidar muhafazakârdir, halk muhafazakârdir ama her nedense bu sadece bacak arası muhafazakârlığının ötesine geçmez. Kısa yoldan namus kurtarma cabasıdir bacak arası sorunları. 

AKP gittikçe kendi kitlesine hitap etmektedir; çünkü kitlesi büyümektediir. Toplum ahlak seviyesi tek kriter ile ölçülmez o yüzden kendi ahlak anlayışımızı dikte etmeye gerek yok. 

Erdoğan sandığa güvenmekte ama unutmamalı ki bu ulke kendisini geren siyasetçilere çok da hoşgörülü değildir. 

Yorumlar