Öne Çıkan Yayın

Dekolteye karşı olmak başka memeyi sevmek başka.Ülkede gündem yogun mesela balyoz kararları varken başka ne konuşulur aslında birçok şey. Mesela bu akşam Türkiye ile Estonya macı var onu konuşabilirdik ama aklımızda yine Hüseyin Çelik var. Son zamanlarda kaç tane cümle içinde Gözde Kansu lafı gecti bilemiyorum yalnız bu aralar Hüseyin Çelik'in sekreteri ile iliskisi olduğu birkaç cılız ses ile ifade edildi. Bunun üstüne gidilmedi zaten bu ülkede en şanssız Baykal zavallım yakalandı ve indirildi.

Oysa Baykal bana gore insanların istedikleri ile iliski kurabilmeleri konusunda   hem ecdadımız Osmanlı'dan hem de Adnan Menderes'ten daha özgürlükçü; ama kurban edildi ve buna da ülkeye demokrasi getireceğini söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu çanak tuttu. 

Neyse konudan epeyce uzaklaştık gelelim tekrar konumuza; Hüseyin Çelik ve dindarlar insanı günaha çağıran seylere karşı olabilirler ama bu onların günah işleme özgürlüğünü engellemez. Elbette bir fotograf karesinde bir antik donem heykelinin pipisine bakarken Hüseyin Bey'i görmek ve sadece onun akli seksteymis gibi göstermek yanlış hangimizin değil ki;

Dekolte karşıtı olmak başka güzel meme görünce dayanamamak başka. Okulda bir öğretmenin dekolteli gelip ergen cocuğunuzun aklını başından alması başka, sizin dekolteden fışkıran memeye bakmanız başka. 

Herkes özgür olsun diye tutturmamizda saçma bir boyuta gitmek üzere bugün sevgili Ahmet Hakan türbanlı bir öğretmenin mini eteğin okulda giyilmesine karşı olmadıgını söylüyor ve sonrasında d iste özgürlük diyor. 

Özgürlüğü bu kadar sulandiranlara soru çıplaklık da bir özgürlük o zaman bende ise çıplak gitmek istiyorum kim verecek benim özgürlüğümü buyurun bakalım. Ha ama türban serbest diyorsan kara çarşaf değil bilmem anlatabildim mı? Yani ölçü var, toplum dinamikleri var ozgurlukcuyuz diye sulandirmayin ya da okula eşofman ve iç çamaşırı ile gelinmesini destekleyin ya da kamuya. 

Ha yıllarca Allah Allah diye savaşmış bir ülkede de bırakın türban serbest olsun. 

Yorumlar