Öne Çıkan Yayın

Ölmesi için dua ettigimiz adamın arkasından ağladığımız da olur.

Fettullah Gülen hastalanmış sonra da kendisini arayanlara teşekkür etmek için mesaj yayınlamış yakıştırmadım ha çok mu umurunda değil ama ben yine de yazıyim.

Bir kere teşekkür edilenlerin yazılış bicimi birinden farklı ve tabii puntolari da eh o zaman bu biraz kullar arasında ayrım değil mı? Iman edenler arasında tek ayrım yolu Takva benim bildigim. Oysa Gülen isim isim yazmış. Bir acıdan bakınca da böbürlenme de diyebiliriz. O listedekilerle sunu kanıtlıyor diyor ki bak ben kimlerle iliski içindeyim.  Gururlanma var; sanki bana kimler tesekkur ediyor der gibi bir hal var. Bunlar benim için kriter ha Gülen için farklı amaçlar olabilir ancak ben basit söylemimi ortaya koyuyorum. 

Listeler haber sitelerinde var ancak birçok kesimden insan var listede. Ilginç ilan Pennsilvanya tarafına sitem eden MHP Oktay Vural ile taziye dilemiş. Eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan ki hatırlayın Bülent Ecevit Fetullah Gulen dar zamanlarda savunmuştur. Nice isimler var, Adnan Polat ornegin dikkat cekici bir isim. Gürsel Tekin'i de listede görüyoruz. Demek ki bu adamlar ve daha birçokları hocaya kayıtsız kalmamış. Hastalık, ölüm bizi birleştiriyor hatta ölmesi için dua ettigimiz adam olünce onunda arkasından ağlıyoruz. 

Yorumlar