Öne Çıkan Yayın

Bazen Wegner'i de azat etmek gerekebilir.

Kayserispor yıldızları kaydıran kulüp önce Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u satmadılar sonra Gökhan Ünal'ın durumu belli ve elbette Mehmet Topuz'da öyle verimli olamıyor. Sonra Ali Turan konusunda inat ettiler ve onda da hüsran yasadılar. Türkiye'nin en iyi kulüplerinden biri olması gereken Kayserispor aslında iyi oyuncular yetiştirdi. Bugün Hasan Ali Kaldırım, Ömer Sismanoglu hep Kayseri Bandıralı. Diğer yandan Ertuğrul Saglam, Tolunay Kafkas, Şota Kayserispor'un şans verdigi adamlar.

Beşiktaş sezon başında Kayserispor hocası Robert Prosinecki ile ilgilendi ancak Kayserispor hocasını vermedi şimdi durumları ortada. Belki de Kayserispor'un en büyük günahı zamanında ayrılmaması. Topuz ve Gökhan Ünal olayında gördük ki fazla elde tutma istegi de bir işe yaramıyor. 

Gençlere deger vermeleri açısından Türkiye'nin Arsenal'i diyebiliriz. İlhan Parlak da Kayseri'den. Daha birçok ismi sayabilirsiniz ama zamanında kurtulmak gerek. 

Okan Buruk Turk futbolunun azınlık be iyi oyuncularından yeterince tecrübesi de var. Bugün Trond Sollied'in ardından oda saha kenarında Teknik Direktör olarak yerini alacak. Umarız başarılı olur çünkü kendisi sevdiğimiz bir oyuncu. 


Yorumlar