Öne Çıkan Yayın

OYun Bozanlar yüzünden OYuna başlatmıyoruz.

Başbakan Erdoğan korkmakta haklı. Tarihe bakınca Adnan Menderes, Turgut Özal gibi 2 sağ lider ki bunların ortak özelliği İslam'a yakın olmaları hayatlarını kaybettiler ve bunlardan Menderes'in idam edildiğini biliyoruz Özal'ın ise öldürülüp öldürülmediği konuşuluyor. Güçlü sağ liderlerden bir tek Süleyman Demirel hayatta kaldı o da zaman zaman muhalefete dusebildiğinden sanırım.

Erdoğan artık kelle koltukta bir liderdir.işte  bu yüzden korkması da doğal. Bugün AKP iktidarını doğal yollardan indirmek yerine gayri meşru yolla bunu deneyen büyük bie kitle var ve o kitlenin iktidarı ele geçirmesi durumunda da Erdoğan'ı pek de huzurlu bırakmayacaklar gibime geliyor. 

Türkiye bir kere daha iktidarı sandık dışında değiştirme peşinde. Darbe planları, Cunhuriyet mitingleri ve şimdi de sokak eylemleri amaç belli once Büyükşehirleri alacaklar bunlar İstanbul ve Ankara ve sonrasında da sıra iktidara gelecek. 

Unuttukları birşeyler var. Bu ülkede kimsenin özgürlük vermeyeceği kitlelere Erdoğan özgürce yaklaşıyor bunu anlamıyorlar. O yüzden de iktidar olamıyorlar. Hala biz Erdoğan'ı tartışılmıyoruz çünkü oyun bozanlar bir türlü oyuna başlamaya izin vermiyorlar. 


Yorumlar