Öne Çıkan Yayın

Hamza Hamzaoğlu,hazmedilmeyi bekliyor.Milli Takım, Romanya'yı yendi ve böylece umutlar tazelendi ve bizim sevmediğimiz Teknik Direktör Fatih Terim'de puanları yeniden toplamaya başladı ve toplanan puanlar bize gösterdi ki; Fatih Terim yine artı hanesine birkaç puan daha ekledi ve Türkiye'de yine kahraman olacak.

Abdullah Avcı ise eline gelen fırsatı tepti belki de Galatasaray'a gelmediği gibi, Milli Takım'a da gelmemeliydi. Çok yıprandı, işte insanlar arasındaki farklılık buradan çıkıyor, kimi yıpranırken kimi de Fatih Terim gibi artılar ile çıkıyor.

Fatih Terim ile Milli heyecanın başka bir doza büründüğünü de kabul etmeliyiz. Yalnız herkes Fatih Terim'i konuşurken hakkı verilmeyen bir başka adam var. Hamza Hamzaoğlu, o da takımını bıraktı ve Milli Takıma geldi hem de yardımcı hoca olarak, gocunmadı. Üstelik Terim takımda olsa da farketmez çünkü birçok oyuncusu Milli Takımlarda, peki ya Akhisar'da durum öyle mi değil, onlar çalışabilirlerdi hocalarıyla.

Hamza Hamzaoğlu'ndan kimse bahsetmiyor, Akhisar'dan da kimse bahsetmiyor varsa yoksa Galatasaray. Galatasaray konuşulurken unutulan Hamza Hamzaoğlu, Akhisar ile hem kendini ispat ediyor hem de geliştiriyor birazda geride kalıyor Hamza Hamzaoğlu. Ancak biz onunda adı geçsin istiyoruz.

Yorumlar