Öne Çıkan Yayın

Yine Kahraman olamadı.


Bizde yalan yok Hikmet Karaman'ın Bursa'ya gelişini eleştirmiştim.  Tam beni yanıltıyor derken gorevinden oldu. Gerçi daha önce Borussia Dortmund gibi takımlarla hazırlık maçı yapmasını takdir etmiş. Arsenal ile Kocaelispor döneminde yapmış olduğu hazırlık maçına atıfta bulunmuştum. Ama sonra da eklemiştik ya aynı akıbeti Bursa'da da yaşarsa. Bugün ne Hikmet Karaman sıçrama yapabildi ne de Kocaelispor.

Gönül isterdi ki biraz daha şans verilsin ama olmadı. Daha sezonun başı. Aklımdan Mehmet Özdilek geçiyor yeni hoca için. 

Fenerbahçe kötü bir kura çekti.  Arsenal çekinilecek bir takım ancak şunu da unutmayalım UEFA kupasını Galatasaray onlara karşı kazanmıştı. 

Bir başka kura ise Tromso Beşiktaş bir ara Galatasaray'ı komaya sokan Tromso ile eşleşti. Trabzonspor'un rakibi görece kolay ismini de bilmiyoruz. Google söyler ama ne gerek var bakmaya. 

Futbol ısınıyor,Süper Kupa ile bakalım son yıllarda Galatasaray'a karşı ezik oyunumuz devam edecek mi? Skor olarak olmasa da oyun olarak çok kötüydük. 

Yorumlar