Öne Çıkan Yayın

Seçilmişler de aynı Sayın Bakan
'MAHKEME SALDIRGANLARA CESARET VERDİ'

"Bir gün gözaltı hadi bakan olduğu için 2 gün gözaltı. Sonra yumruğu vuran çıkar. Bu suça teşviktir. Hakimlere, savcılara, doktora yumruk atma. Hastanede saldırı oldu mu kızıyoruz ama uygulamaya bakınca bambaşka bir fotoğraf ortaya çıkıyor. Bu tür uygulamalar suç işleyeni ıslah edici bir sonuç doğurmuyor. Mahkemenin bu kararı saldırganlara güç ve cesaret veren bir karar olmuştur."

Yukarıdaki ifadeler Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a ait kendilerine yumruk yemek ağır gelmiş.  Zaten bende yenilen yumruğu destekleyecek değilim.  Şiddetin her türlüsüne her zaman karşı olduğum için buna zaten onay veremem.  Zaten fiziksel manada kavgalarda başarılı olabileceğimi de sanmıyorum. 


Sayın Bakan ornekler vermiş ama aynaya bakamamış.  Milletvekilleri bile bile birbirinin üstüne yürürken hem de seçilmiş insanlar oldukları halde halk bunu yapınca da anlamalıydı Bakan en azından mecliste bununla ilgili bir calışma yapılabilir hatta dahası kendi partilerinden bu tip olaylara karışanlara ceza verebilirler. Bunları yapmayın ajitasyon yapmak biraz kafa ütülemek.  


Yorumlar