Öne Çıkan Yayın

Our country is used to be alone

Ersun Hocanın çayına şeker koyup karıştırmaya başladılar bile.

Fenerbahçe Konya'da büyük sürpriz yaptı ve hemen eleştiriler başladı.  Oysa ilk yarı bittiğinde herkes hayatından memnun ama olmadı 2. Yarıda hayatından daha memnun olanlar gazeteler ve yazarlarîydı. Ersun Yanal ve yanlışları isimli film devreye girmişti. Konyaspor Fenerbahçe 'yi 15 dakikada 2-0'dan 3-2 yendi kimse yazmamış mesela futbol bu yüzden güzel  diye macı da zaten Konya kazanmamış Ersun Yanal vermiş, Uğur Tütüneker ise saha kenarında figüran kontenjanından oynamış. Ana karakter Ersun Yanalmis.


Fenerbahçe neden kaybettin cevabı şu maç bitmeden kazanılmaz bunu unuttular. Salih Uçan düne kadar Kahramanken bugün suçlu oldu. Aslında Yanal'ın bir hatası var o da mac bitmeden kazandım sanması.  

Gelmeyecektin ve Ersun Hoca yapmayacaktın bunu kendine kurtlar sofrasına oturmayacaktın buralarda Zana huzur yok bunu bilecektin ama olmadı sende yanıldın büyümek istedin ama onlar senin çayına şekeri atıp karıştırmaya başladılar bile.  

Bir parantez de Tütüneker'e maçı kaybettik diye bakmadı. 2.yarıya hemen 2 degisiklik ile başladı. Kendisini de tebrik ediyoruz. Umarız devamı gelir.  

Stat: Konya Büyükşehir Belediyesi
Hakemler: Tolga Özkalfa, Adil Sinem, Serkan Akarca
Torku Konyaspor: İtandje, Abdülkerim Bardakçı (Dk. 46 Mehmet Uslu) Selim Ay, Ali Çamdalı, Erdal Kılıçaslan, Kibong (Dk. 69 Recep Aydın), Thorvaldsson, Borek, Ali Turan, Kakolovic, İshak Çakmak (Dk. 46 Ömer Ali)
Fenerbahçe: Mert Günok, Hasan Ali Kaldırım, Bekir İrtegün, Yobo, Sow, Kuyt (Dk. 62 Webo), Cristian, Emre Belözoğlu, Alper Potuk (Dk. 58 Salih Uçan), Emenike, Mehmet Topuz
Goller: Dk. 16 Yobo, Dk. 27 Emre (Penaltıdan) (Fenerbahçe), Dk. 76 Borek, Dk. 78 Ali Çamdalı, Dk. 86 Recep Aydın (Torku Konyaspor)
Sarı kart: Dk. 42 Alper (Fenerbahçe) , Dk. 57 Ali Turan (Torku Konyaspor)

Yorumlar