Öne Çıkan Yayın

ulusal çıkarı anlamadan öleceğim sanırım.

Boru değil Başbakan.

Hayatımız Ergenekon aşağı Ergenekon yukarı şeklinde geçerken hepimiz pozisyon almaya başlıyoruz, kimimiz karşıt kimimiz taraf pek nötr olanda yok ama yorumlar da kendi içinde çelişki barındırıyor hem de başka saçmalıklarda.

Şimdi bir kere şu belirtelim hepimizin yargıya saygısı bize taraf olana kadar aksine kararlarda hepimiz adalet yok diyoruz. 

Bir kere bir Avukat her zaman doğruyu savunacak diye birşey yok aynı zamanda hırsızların hatta tecavüzcülerin bile avukatları var. 

İkincisi Başbakan çıkıp demiş ki İlker Başbuğ'a terörist derseniz tarih sizi affetmez sonra da yargı müebbet hapis cezası verince sanki Başbakan vermiş gibi ya da müdahale etmemiş diyerek onu suçlama girişimleri var. Tamam belki müdahale edebiliyordur ama siz değil miydiniz etmesin yargıya müdahale diyen. 

Sonra YAŞ'ta taamüellere uyulmuyor deyip sonrada Taamül gereği Genelkurmay Başkanı olmuş dahası hakkında zaten inanmıyorum terör örgütü    Üyesi olduğuna denilmiş ama Mahkeme darbeden şuçlu bulunmuş birine mahkeme kararı olmadan sen suçlusun deseydi bu sefer yine ortalığı ayağa kaldırırsınız. 

Başbakan'a hem bu kadar güç isnat et herşeye sen muktedirsin muamelesi yap ondan sonra da çıkıp sen diktatörsün de. Başbakan'ın günahları yok var elbette ama onları konuşmaya bir türlü sıra gelmiyor. Çünkü alternatifleri çok fazla samimiyetsiz. Yorumlar