Öne Çıkan Yayın

Acun Şımarıklığı , Yolcu Şımarıklığı

Para var huzur var mantığı ile hareket etsek bilemedik yeni donemin zengini Acun Ilıcalı birçoğumuzun yok artık diyebileceği bir olaya imza atmış. Haberi Akşam Gazetesi'nden Önder Sarıahmetoğlu'nun köşesinden aldım. Yok artık dedim ama ondan önce bende uçak yolculuğu ile bir sitem ileteyim. 

Aynı mesafeyi 14 saatte otobüs ile giden vatandaşın 80 TL otobüs bileti parası verirken aynı mesafeyi 2 saatte gideceği uçak biletine 100TL'yi çok görmesinden sıkıldım bu da bana yolcu şımarıklığı gibi geliyor.  Birde şunu öğrenmeli artık insanlar uçakta sabit fiyat yok. Doldukça artar fiyatı. 

Şimdi sıra geldi alıntıya. 

"İlginç, bir o kadar da keyifli bir olay duydum geçenlerde. Başrolde Acun Ilıcalı var... Geçtiğimiz hafta Hülya Avşar’la toplantı halindeler ofiste... O sırada telefonu çalıyor Acun’un, arayan Rıdvan Dilmen. Kısa bir telefon konuşması sonrası olay netleşiyor. Birlikte Bodrum’a gidecekler o akşam. Akabinde bir telefon daha geliyor Acun’a. Bu defa Oktay Derelioğlu hattaki... O da Bodrum yolcusu ekipten... Acun’un uçağıyla gidilecek. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar’ı da davet ediyor Bodrum’a. Avşar ise “Ailemle Ayvalık’ta olacağım. Helin’le gideceğiz bugün” diyor. Şakayla karışık “E yolda bizi de atarsınız’ önerisi getiriyor Acun’a... Şaka gerçek oluyor. Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen, Oktay Derelioğlu, Hülya Avşar ve Helin Avşar doluşuyorlar uçağa. Önce Edremit Havaalanı’na inip, yolda Hülya ve Helin Avşar’ı bırakıyorlar, sonra tekrar havalanıp Bodrum’a gidiyorlar... Dolmuş misali bir uçak yolculuğu yaşanıyor anlayacağınız..."

Bende diyorum ki kıskanılacak,elestirilebilecek bir davranış. 

Yorumlar