Öne Çıkan Yayın

Seçimi sadece iktidar mı manipüle eder?Gezi olaylarına katılan toplumun bir kesimi  adeta toplumun tamamı gibi görülmeye başladı ve herkes de secimleri AKP kazanırsa hilelere kazanmış havası verilmeye başlandı. Bu hava sanki gün geçtikçe yaygınlaşacak hatta manipülasyon yapılarak gerçek ama değil AKP oy kaybetmiş olarak gösterilecek. Bunu yapanlar unutmayın ki 2007 seçiminde de AKP olaylarını tahmin edemeyenler olacak.


Seçimler yapılacak sandıktan sonra çöplerde oy pusulaları bulunacak ve haksız kazanılan seçim havası verilecek. Sonrasında da bombardıman başlayacak.   Tıpkı kimi ülkelerde duyduğumuz o haberler çıkacak sandığa inanmayan halk sokağa döküldü diye. 

Şimdi bir Nasreddin Hoca fıkrasını hatırlatalım O da şu ki, hoca davalık olur ve de hakîmin rüşvet sevmediğini öğrenir ve de hakîme bir koyun rüşvet gönderir ama davanın diğer tarafı adına.  Yani sandıklardan pusulalarda çıksa bunu sadece. AKP'ye mal edemezsiniz.  Diğer tüm partilere sesleniyoruz sandıklara sahip çıkın ve unutmayın AKP sizin dönemlerinizde çok seçimler kazandı. Hatta İstanbul'u geri almak için Erdoğan'ı hapse tıktınız yine olmadı. 


Yorumlar