Öne Çıkan Yayın

Karaman'dan Kahraman çıkar mı?Hikmet Karaman bana pek elektrik vermez. Kendisini de pek sevmem ama hazırlık macı tercihlerine bayılıyorum.  Fatih Terim falandan bile daha cesur adam. 25 Temmuz 2001'de bir zamanların tas gibi takımı Kocaelispor Hikmet Karaman döneminde Arsenal gibi bir takımla hazırlık macı oynuyor.


Aynı Karaman bu sefer Bursaspor'un hocası ve bu seferde rakip olarak kendisine  Borussia Dortmund takımını seciyor. Cesaret işi, kendisini tebrik ediyoruz. Her ne kadar 4-1 kaybetse de dandik 3.lig Avrupa takımlarına karşı şov yapmaktan daha iyidir .

Her iki maçta da Temmuz ayında oynanıyor. İkisi de aynı skorla bitiyor, birinde 4-1 kazanan Karaman digerinde ise kaybeden yine aynı skorla Karaman. Çalıştırdığı her iki takımda da Yeşil renk mevcut; ama ilginç olan kazandığı takımda Yeşilin yanında siyah kaybettiği takımda yeşilin yanında beyaz var. 

Gerçi takımların bugünkü hallerine bakınca renkler biraz uymuş gibi. Karaman hala kendisini ispat etme çabasında ve elinde iyi bir takım Bursaspor var. Fırsat iyi bir fırsat. 

Yorumlar