Öne Çıkan Yayın

Belki de Şampiyonluk Kayserililerin elinde.
Süper görünen ancak şikeci olduğu Avrupa tarafından da tescil edilen ligimiz başlamak üzere ilk eylem olan fikstür çekilmiş. 

17 Ağustos haftasında başlıyor lig, bakalım neler söylüyor bize.
Fenerbahçe 2 yıl boyunca annesin liginde oynayacak ve açılışı Konya'da yapacak.  2 yıl Avrupa'ya gidemeyeceği için de bir takımı daha lig ile alakalı tutacak. 

Kayserispor ile Sivasspor'da ilk hafta oynayacak ve saha kenarında Prosenicki ve Roberto Carlos gibi 2 yıldız olacak.

Beşiktaş ile Trabzonspor ligin ilk haftasında oynayacaklar.Elbettte Fenerbahçe ile Galatasaray oynamaz ilk haftada, her zaman dediğim gibi dünyada adalet değil denge vardır. 

Galatasaray ise Gaziantepspor ile evinde kozlarını paylaşacak. Bir başka ilginç olan ise Eskişehir ile Bursaspor'un ilk haftada oynaması,Ertuğrul Sağlam mesaiye eski takımı karşısında başlayacak. 

2.haftada dikkat çekici olan ise Trabzonapor ile Çaykur Rize'nin Karadeni derbisine çıkacak olması. 

5.haftada Beşiktaş evinde 2. Derbisini oynayacak ve rakibi Galatasaray. 

Antalyaspor ile Beşiktaş 6. Haftada oynayacak İnönü de son maça çıkan hoca olan Samet Aybaba eski takımına 6.haftada merhaba diyecek. Bu haftada iki Kayseri temsilcisi de birbiri ile oynamış oluyor ve böylece son haftalara kalmadan oynadıkları için şüpheleri biraz azaltmış oluyorlar.


Fenerbahçe 7. Haftada Trabzonspor ile oynayacak.  Bakalım O zamana kadar olaylı kupa yer değiştirmiş olur mu? Böylece Trabzonspor 2. Derbiyi de deplasmanda oynamış olacak. Aynı hafta Ertuğrul Sağlam da Beşiktaş'ı konuk ediyor. 
11. Haftada ise Fenerbahçe ile Galatasaray ilk randevu da Saraçoğlu çimlerinde kendine yer bulacak. 

Fenerbahçe 13.Haftada evinde Beşiktaş ile oynayacak ve böylece Fenerbahçe ilk yarıda tüm derbileri evde oynamış olacak. 


Galatasaray 16. Haftada evinde Trabzonspor'u konuk ediyor ve böylece Trabzonspor 3 derbiyi de ilk yarıda deplasmanda 2. Yarı evinde oynamış oluyor ve büyük ihtimal yine 2.yarıda şampiyon belirleyen bir maça çıkıyor. 


Hem 17 hem de 34. Hafta. Şampiyonluk bu haftaya kalırsa Fenerbahçe Kayseri'de. Galatasaray diğer Kayseri takımı ile evinde Kayseri Erciyes ile Beşiktaş evinde Gençlerbirliği ile Trabzon deplasmanda Antalya ile, Bursaspor evinde Gaziantep ile, Eskişehir ise evinde Konya ile oynayacak.


Yorumlar