Öne Çıkan Yayın

Hareket Nesilden Başlar.


Gezi Parkı bir marka olsaydı kendisi de şaşırdı yaşananlara; ama marka değerimde yükseliyor diye mutlu olurdu.Artık örgütler Taksim'e değil bir parka çıkmanın peşinde herkes en azından bir kere cümle içinde Gezi Parkı'nı kullanıyor.

Eylem amacını aştı biraz burada hata yapıldı.Mustafa Altıoklar'ın dediği gibi dert anlaşılmıştı; ama devam ettiler,olay çevreden Erdoğan karşıtlığına dönüştü bundan da gördüğümüz kadarıyla Başbakan kazançlı çıkıyor. Ona yüklendikte yükleniyorlar ve O da açılan ortaları değerlendiriyor.

Aslında bundan Başbakan dahil herkes bir siyasi rant peşinde. Ülkeyi düşünen yok olan vatandaş denilen kitleye oluyor ve bundan da hepimiz zarar görüyoruz.

Aslında bazı gençler de ana babalarına yapamadıkları isyanı hükümete karşı yaparak bakın vi güçlüyüz gerekirse hükümeti de deviririz demeye getiriyorlar.Kimileri de rol devşiriyorlar.

Bu yolla sosyal statü peşinde koşuyorlar. Birde bizim gibiler var.Bir değişime inanmadıkları için mevcut düzenden yana olanlar.

Düzen nasıl değişir peki nesil değişimi ile beraber değişir. Ona da sağolsun hükümet de muhalefet de el koyma peşinde işte o zaman nesil pek değişmemiş oluyor. Herkes önce adaletin askerlerini yetiştirmeli.

iPhone'umdan gönderildi

Yorumlar