Öne Çıkan Yayın

Eleman değil, arkadaşBöyle Bitmesin diye bir dizi var. Belki pek izleyeni yok daha doğrusu var da reytinge yansımıyor. Belki bir çoğuna konu olarak saçma gelir.Zaten konu evliliklerin sürdürülmesi muhafazakar ve saçma bulunabilir kimi çoğu kesim tarafından. Ancak bence güzel öğütleri var. Bunlardan biri de geçen ince detaydı.O ince detayda bana göre oldukça önemli ve kayıtlara geçmeli.

Polis rolündeki Nisa Öztürk, falcıya gittiğinde falcının senin elemanların var sözü eleman değil; arkadaş desek. Bana göre önemli bir ayrıntı eleman değil, arkadaş. Birlikte çalıştığımız insanlara arkadaşca bakmalıyız. Disiplin saygıdan doğar ve bunun eleman ya da arkadaş olmakla alakası yoktur, disiplinli olmak adına yanımızda çalışanları küçültmemeliyiz.

Elemanları yönetmek zordur, şef olmak zordur, ancak bunun arkadaş olmakla bir zarar görmesi mümkün değil, beraber çalıştığınız insanların niyeti de önemli, ancak disiplin uzak durmak değildir her zaman.Disiplin yöntemleri ekibe de bağlıdır, ama herkes bir ekip olma bilincinde olmalı, bunun sağlanması için ekibiniz adına da mücadele edebilmelisiniz tabii onlarda sizin için.

Yorumlar