Ana içeriğe atla

Cem Yilmaz; kiminin parasini kiminin zamani alan adam.

Cem Yilmaz neden bu gosteriyi DVD degil de sinemaya aktardi. Sinema yerine DVD yapsaydi ne olurdu. Bir kere DVD kulturumuz eksik, sinema kulturumuz daha fazla ve sinemada yapilacak aktivite cesitleri de var. Ayrica ayni ortamda DVD izlemenize izin verilmeyecek biriyle sinemada beraber olma sansiniz daha fazla. DVD'den anlayan alabilecek kitlenin buyuk bir bolumu de zaten Korsanci biz toplum olarak aliskanliklari olan bir toplumuz. Bedava Sirke Baldan Tatli, ehh. Youtube da var O zaman ne gerek DVD'ye; ama sinemaya bakisimiz farkli o sevdigimiz kapali ve karanlik alan aktivitesi.


Bu gosteriyi sinemaya koyarak Cem Yilmaz bir istek daha uyandiriyor izleyici de mutlaka canli izlemeliyim diyorsun, birgun mutlaka, O toplulugun icinde olmak istiyorsun, bir yandan da seni toplu Cem Yilmaz psikolojisine sokuyor. Toplu ayin yapmak istiyorsun.

Hintli turistlerden bikan turizmciler varsa Pakistanli Polis taklidi cok hoslarina gidecektir; oyle guzel tanimladi ki; Turk'un yabanci dille imtihanini tadindan yenmez; yalniz gosteri oncesi degil sonrasi yemek yiyiniz Gurmelerle ilgili espriler yemek seciminize etki de bulunabilir.

Bir insanin elestirilmesi O insanin kitlesinin aslinda sandigindan buyuk oldugunu gosterir; cunku zaman paradan bile kiymetlidir cogu zaman ve harcarken uzuluruz. Iste sinemada stand upa para verilir mi diyenler kendi harcadiklari elestiri zamanini gozden kaciriyorlar ya ben ona uzuluyorum.


Sent by Vodafone powering my BlackBerry® smartphone

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …