Öne Çıkan Yayın

Italyan Futbolcularin Twitter listesi

Seri A'da oynayip Twitter da ikamet eden futbolcularin listesini sunuyoruz size. Boylece hem cevreniz kisiler hem de Tweetlesiyorduk falan diye ovunebilirsiniz.
Dusunun Nigel De Jong, Robinho, Boateng gibi isimlerle Milan'in durumunu konusabilirsiniz.
AC Milan
Marco Amelia: @AmeliaGoalie, Urby Emanuelson @Urby28, Riccardo Montolivo @OfficialMonto, Nigel De Jong @NDJ_Official, Kevin Prince Boateng @KPBofficial, Robinho @oficialrobinho, Stephan El Shaarawy @OfficialEl92, Bojan Krkic: @BoKrkic, Sulley Muntari: @SulleyMuntari14 (possibly unofficial), Francesco Acerbi: Acerbi_Fra, Bakaye Traore: @Bakaye12, Kevin Constant: @kc21_official, Mbaye Niang: @OfficialNiang
Atalanta
Ezequiel Schelotto: @GalgoSchelotto, Maxi Moralez: @Maximoralez10, German Denis: Denis_German, Federico Peluso: @Fpelusoofficial, Giacomo Bonaventura: @giacomobona, Stefano Lucchini: @lucchinistefano, Giorgio Frezzoloni: @giorgio_76, Riccardo Cazzola: @rickyca23, Simone Padoin: @SimonePadoin, Giuseppe De Luca: @DeluZanza91, Matteo Scozzarella: @scozz
Bologna
Alberto Gilardino: @GilaGilardino, Federico Agliardi: @chiccoagliardi, Diego Perez: @fbrusoperez, Gianluca Curci: @curcigianluca, Rene Krhin: @realrenekrhin
Cagliari
Davide Astori: @DavideAstori, Radja Nainggolan: @OfficialRadja, Albin Ekdal: @EkdalAlbin, Danilo Avelar: @avelardanilo, Mauricio Pinilla: @pinigol51, Andrea Cossu: @cossuandrea7, Sebastian Eriksson: @Seb_eriksson16, Vlada Avramov: @vlada_avramov
Catania
Francesco Lodi: @lodiofficial, Nicolas Spolli: @nicolasspolli30, Ciro Capuano: @cirocapuano33, Mariano Andujar: @marianoandujar, Takayuki Morimoto: @morimototaka, Marco Biagianti: @MBiagianti27, Alberto Frison: @albertofrison1, Alexis Rolin: @AlexisRolin
Chievo
Davide Moscardelli: @Mascagol, Alberto Paloschi: @paloschino43, Marco Rigoni: @RigoniMarco, Stefano Sorrentino: @stefasorre54, Rinaldo Cruzado: @CruzadoRinaldo, Filippo Costa: @CostaPippo
Fiorentina
Emiliano Viviano: @EmilianoViviano, Stevan Jovetic: @StevanJovetic8 Borja Valero: @bvalero20, Facundo Roncaglia: @froncaglia, Mounir El Hamdaoui: @m_elhamdaoui, Gonzalo Rodriguez: @gonzalo_02, Michele Camporese: @michelecampore1, Romulo: @romulocaldeira2, Luca Lezzerini: @lucalezzerini
Genoa
Sebastian Frey: @SebastienFrey, Ciro Immobile: @ciroimmobile2, Alexander Merkel: @amerkel52, Juan Manuel Vargas: @ElLocoVargas, Bosko Jankovic: @BoskoJankovic11
Juventus
Giorgio Chiellini: @chiellini, Gianluigi Buffon: @gianluigibuffon, Claudio Marchisio: @ClaMarchisio8, Fabio Quagliarella: @Quagliarella_27, Stephan Lichtsteiner: @26_lichtsteiner, Mirko Vucinic: @VucinicOfficial, Alessandro Matri: @Ale_Matri, Kwadwo Asamoah: @Asabob20, Simone Pepe: @pepigno7, Mauricio Isla: @Mauri_Isla, Luca Marrone: @marrone39, Paolo De Ceglie: @paolo_deceglie, Leonardo Bonucci: @bonucci_leo19, Nicklas Bendtner: @bendtnerb52
Inter
Wesley Sneijder: @sneijder101010, Philippe Coutinho: @Phil_Coutinho, Cristian Chivu: @Chivu_Official, Walter Gargano: @GarganoOfficial, Gaby Mudingayi: @gaby_mudingayi, Samuele Longo: SamueleLongo_9, Ricky Alvarez: @ricky11alvarez, Fredy Guarin: @fguarin13, Alfred Duncan: @Fredinho41, Ibrahima Mbaye: @petit_mbaye
Lazio
Stefano Mauri: @stefano_mauri, Hernanes: @_Hernanes8, Ederson: @ederson10_fut, Michael Ciani: @cianimichael, Miroslav Klose: @MiroslavJKlose, Libor Kozak: LiborKozak18, Mauro Zarate: @MAUZ10, Alvaro Gonzalez: @TataOfficial, Luis Cavanda: @LSP39, Lorik Cana: LorikCana19
Napoli
Edinson Cavani: @ECavaniOfficial, Goran Pandev: @goranpandev_27, Omar El Kaddouri: @OEKaddouri, Marco Donadel: @MarcoDonadel, Valon Behrami: @ValonBera, Gokhan Inler: @GokhanInler, Bruno Uvini: @brunouvini34, Eduardo Vargas: @eduvargas_17, Lorenzo Insigne: @lorenzoinsigne, Federico Fernandez: @pajarofernandez, Hugo Campagnaro: CampagnaroHugo
Palermo
Fabrizio Miccoli: @MiccoliFabri10, Eros Pisano: @ErosPisano, Samir Ujkani: @SamirUjkani, Santiago Garcia: santigarcia28, Franco Vazquez: @mudo_vazquez, Egidio Arevalo Rios: @ArevaloRios_5, Paulo Dybala: @PauDybala_JR, Eran Zahavi: @EranZahavi
Parma
Antonio Mirante: @MIRANTE83, Raffaele Palladino: @PalladinoR17, Massimo Gobbi: @MassiGo18, Cristian Zaccardo: @czaccado, Yohan Benalouane: @YohanBenalouane, Afriyie Acquah: @AcquahAfriyie20, Sotiris Ninis: @sot_ninis, Fernando Marques: @Marques32F
Pescara
Mattia Perin: @MattiaPerin, Gianluca Caprari: @GianlucaCaprari, Riccardo Maniero: @rikym87, Vladimir Weiss: @VladiW7, Juan Quintero: @juanferquinte10
Roma
Pablo Osvaldo: @danistone25, Erik Lamela: @Coco_Lamela, Alessandro Florenzi: @aleflorenzi, Leandro Castan: @l_castan, Dodo: @Dodopires92, Marquinho: @MarquinhoRoma
Sampdoria
Enzo Maresca: @EnzoMaresca16, Lorenzo De Silvestri: @l_desilvestri, Andrea Costa: @andreacosta_3, Fernando Tissone: @Tisso12, Mauro Icardi: @MauroIcardi, Pedro Obiang: @Obiang14
Siena
Daniele Mannini: @SuperDaniMani, Francesco Valiani: FranceValia80, Ze Eduardo: @Ze_Love, Simone Vergassola: @Vergassola8, Alessandro Rosina: @alerosina84, Matteo Rubin: @Rubo48
Torino
Alessio Cerci: @ale_cerci_7, Rolando Bianchi: @Rolly1983, Alessandro Sgrigna: @ASgrigna, Kamil Glik: @kamilglik25, Riccardo Meggiorini: @meggio1985, Marko Bakic: @mbakic18, Lys Gomis: @LysGomis23, Valter Birsa: @valterbirsa10, Gianluca Sansone: GianluSanso, Alfred Gomis: @AlfredGomis, Simone Verdi: @verdisimone1
Udinese
Andrea Lazzari: @Andrea_Lazza, Medhi Benatia: @MedhiBenatia, Maurizio Domizzi: @MDomizzi, Luis Muriel: @luisfmuriel24, Emanuel Agyemang-Badu: @Badu_Agyemang, Maicosuel: @maicosuel_10, Marco Faraoni: @faraoni37, Andrea Mazzarani: @Mazzarani, Daniele Padelli: @DanielePadelli, Gabriele Angella: @GabrieleAngella, Paulo Barreto: @VitorrBarretoo, Matej Vydra: @vydra_92, Cristian Battocchio: @CrisBatto18

Sent by Vodafone powering my BlackBerry® smartphone








































Yorumlar