Ana içeriğe atla

Eksi Sozluk Dalga Gecme Servisi faaliyetlerine hiz vermis.

http://m.eksisozluk.com/sivyus--1999928?a=today

Epey zaman olmustu eksi sozluk beni anmayali ama duydum ki linklerimi ozlemisler. Hep soyluyorum eksi sozluk demokratik bir ortam ama bazilari orayi krallik olarak goruyor. Eksi sozluk'ten atildigimda beridir 6 ay gecti. Linklerimi orada paylasamamanin verdigi bir burukluk yok. Insanlarin anlamadigi biz inadina yazacagiz; yazmaya devam edecegiz.

Eksi Sozluk'te hakkimda girilen Entry sayisi 127 fena rakam degil. Ulkenin ne degerleri var haklarinda bu kadar Entry girilmis. Ben de kendimi kaale alirim eksi sozluk beni kaale aldiktan sonra.

Aslinda hayattaki siradan insan ile populer olani ayiran cizgide iki kriter var. Bunlardan birisi eksi sozluk'te dikkate alinip elestirilmek digeri de eksi sozlugun sizin elestirinizi dikkate almasi.

Eksi Sozluk'te ortaya cikan link havuzundan benim gibi siradan insanlarin pay almalarini kiskananlar simdi mutlu bilmem ama ben mutluyum.

Hakkimda son Entry'I de Eksi Sozluk dalga gecme servisi girmis herhalde bakmis eglenecek birsey yok; hemen Sivyus basligina birsey yazmak istemis. Cani sagolsun. Eksi Sozluk de ki link bereketi buyuktur. O zamanlar 4000'e kadar cikan gunluk tekil ziyaretci sayisi bu aralar ortalama 45-50 ama bu da yetiyor cunku bazen kucuk kitleler daha islevseldir.


Eksi Sozluk'te su an Caylak oldugum bir nick var; ama link vermeyi yazar olsamda dusunmuyorum. Cunku orada kendini buyuk goren kitleye cok fazla malzeme vermek istemiyorum.
Sent by Vodafone powering my BlackBerry® smartphone

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …