Ana içeriğe atla

Olimpiyatlarda Kadin Sporcular ter akitir erkeklerin agzinin suyunu degil.http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2012/08/08/kadinlik-olimpiyatlarda-oluyor

Yuksel Aytug boyle yazmis. Kadinlarin cirkinliklerinden dem vurmus; oysa Kadinlarin guzel olanlari da vardi olimpiyatlarda. Guzel kadinlarin basarili olmak istedikleri dallar daha da farkli oluyor. Guzel kadinlari Voleybol'da, Tenis de gorebiliriz. Elbette Cekic, Gulle, Gures, Halter gibi sporlarda kadinlar estetigi on plana pek cikarmiyorlar. Kadinlar guzellestikce kazanclari artiyor daha estetik sporlarda kadinlar daha fazla kazaniyor.

Haberlerde etek alti fotograflamasi yapan zanlilar yakalanirken; Magazin dunyasinda ve spor dunyasinda ozellikle Tenis de etek alti goruntuleri galeri adi altinda pazarlaniyor; demek ki diger gordugumuz o goruntuler istemli elde edilmis goruntuler bunu anliyoruz.

Birde Yuksel Beyefendi sunu buyurmus demis ki ayni zamanda guzellikleri de on plana ciksin kadinlarin o da bir kriter olsun. Bir kere goreceli olanin ben sporun icinde yer almasina karsiyim. Birde Yuksel Bey Olimpiyatlarin kadinlari asagiladigini yazmis; oysa olimpiyatlar kadinin basarisina onem vermek icin var erkegin agzinin suyuna degil.

Dunya uzerinde bircok alanda kalcasi belli olan; goguslerinden dekolte fiskiran; icinde ic camasiri var mi yok mu merak edilen kadinlar zaten populer ve yeterince agiz suyu akitma gorevini yerine getiriyorlar hatta meni akitanlari bile var. Yuksel Bey'in kendi sektorunde kalmasini dileriz. Guzellik guzel bir kavramdir hosa gider ama ana amacin onune gecmemelidir.

Sent by Vodafone powering my BlackBerry® smartphone

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…