Ana içeriğe atla

Hollywood Bir fotograf karesine yerlestirsem sigmazsin ancak 116'da kalirsin.Fotografta kimler yok tamam 116 Hollywood stari ve alinan 124 adet Oscar.

Robert De Niro, Morgan Freeman gibi duayenler var mesela. Tom Hanks, Al Pacini gibi isimlerin olmamasi uzucu. Ornegin ben bir Tom Hanks hayraniyim.Justin Bieber olmasi elestirilse de Jack Nicholson gibi bir agir top orada oldugu icin pek de elestiriye yer birakmayan bir fotograf olmus.

Bugun Abdullah Gul'den bahsettik yine ona benzeyen ya da bizim benzettigimiz George Clooney de fotograf karesinde yerini almis.
Bir baska dikkat ceken isim komedi filmleriyle un yapmis Eddie Murphy.
Bermuda seytan ucgenini ise;Harrison Ford, Charlize theron ve Steven spielberg olusturuyor. Bu kadar isim saydik ilgi adi gecen Kadin oyuncu Charlize Theron bu da ilginc bir istatistik olsun.Yine Kevin Costner unutulmamasi gereken bir isim. O da karenin onemli bir yerinde kendisine yer bulmus.

Antonio Banderas - Melanie Griffith ikilisi de fotografi susleyenlerden.Angelina Jollie sanirim bacak gosterir diye korkulmus ama esi orada Brad Pitt arz-i endam edenler arasinda.
David Beckham ile adi karisan Tom Cruise da orada.Adini anacagimiz bayanlara Demi Moore ismini de ekleyelim bir zamanlar filmlerini Cine 5 gururla sunardi.

Meryl Streep de karede yer alan isimlerden baktikca bayan sayisi artiyor.
Matt Damon, Denizel Washginton, Ralph Fiennes, Gene Hackman, Bruce Wills,ki Demi Moore ablamiz vardi. Will Smith, Johnny Depp gibi gise rekorlari kirdiran aktörlerin olmadigi fotograftir.
Onlarla devam edelim Sean Penn var.Goze carpan bir baska kadin Megan Fox.Fotografta olan bir baska isim Richard Gere. Aslinda onu daha once saymamiz gerekirdi.

Olmayan isimlerden oglu olen Sylvester Stallone yok; Unlu vali Arnold Schwarzenegger yok; Richard Gere varken Julia Roberts yok; Nicolas Cage yok. Yine favori oyuncularimdan Mel Gibson yok; Jodie Foster yok.Matt Damon yok; Anthony Hopkins gibi bir dev yok. Unlu dovuscu Jean Claude Van Damme yok. Michael Douglas gibi bir dev yok. Clint Eastwood yok; Sean Connery yok; Sammuel Jackson yok.
Kate Winslet gibi bir isim yok. Yoklar devam ediyor; Jim Carrey gibi bir isim Penolope Cruz gibi bir baska begeni toplayan kadin yok.Kevin Spacey'I yok.

Andy Garcia varken Jennifer Aniston yok.Natalie Portman ablamiz arzi endam etmis.Bu kadar isim varligi yokluguyla ile tartisilirken bu da Hollywoood'un ne kadar buyuk bir sektor oldugunu gosterdi.

Sent by Vodafone powering my BlackBerry® smartphone

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …