Ana içeriğe atla

Ebru Şancı şanına şan katarken, Başbakan ErdoğanEbru Şancı, bazı kadınlar birlikte oldukları erkeklerle ün yaparlar, ama erkekler yan konudur kadınlar ise ana konu.Ebru Şancı daha önce Kadaafi'nin oğlu Saif Kadaafi ile yaşadıklarıyla gündeme gelmişti. Bu kız liderlerin oğullarını seviyor. Şimdi BDP'li bir vekil Bodrum'da görüntülendi diye isyan eden AKP vekilleri yeni bir tavır geliştirmek zorunda kalacaklar. Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş gidip Ebru Şancı ile görüntülenince büyük ihtimal bileti kesilecektir.

Haberde dikkat çeken bir başka nokta ise otelin adının bütün gazete sayfalarında verilmesi Bodrum Maça Kızı otel bundan daha iyi reklam bulamaz. Gerçi biz oraya bir müşteri transfer etmiştik O zaman da beğenmiştim oteli. Ondan sonra her gün duymaya başladım Maça Kızı otelini.Şimdi insanın aklına bu haberi Otelin servis edebileceği de gelmiyor değil.

Başbakan Erdoğan parasız eğitimi gündeme getirip harçları kaldıracağını söylemiş.İnternet de parasız eğitim isteyip hak arayanlar neden hapiste denmiş. Sorun şu ki onlar hak aradıkları için değil, eylem yaptıkları için içerideler. Hepimiz biliyoruz ki bu devlet hak aramayı sevmiyor, ama yine hepimiz biliyoruz ki bu ülkede hak ararken terör örgütlerine malzeme verme şansı da var. Bunu istismar eden örgütler de var.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…