Öne Çıkan Yayın

Şike var diyenin değil Yok diyenin kazandığı MaçlarSonunda hayal edilen , beklenen oldu, Galatasaray ile Fenerbahçe işi Kadıköy'e getirdi. Daha doğrusu Fenerbahçe işi Kadıköy'e kadar getirdi. Oysa daha Süper finalin 2.maçında kaybetseydi ya da berabere kalsaydı işleri Allah'a kalacaktı ancak yine Allah'ın işine bakın ki; Fenerbahçe Telekom Arena'dan galibiyet ile çıktı ve son maça kadar taşıdı. Fenerbahçe kriz dönemlerinde başarılı olabilen bir takım, zaten Fenerbahçe'yi avantajlı kılan bu yönü.

Galatasaray'a elbette beraberlik yetiyor bu bir avantaj ancak bence tedirgin durumdalar. Fenerbahçe bu tedirginlikten yararlanırsa serinkanlılığını korursa kazanır. Trabzonspor bu sene ortamı iyice gerdi ve bundan en çok zararı kendisi gördü. Bu sene bir türlü Fenerbahçe'ye üstünlük sağlayamadılar. Saha içinde şike olduğunu kanıtlamak isteyen değil, şike yok diyen hep kazançlı çıktı.

Haftaya bizi gergin bir futbol ortamı bekliyor ve aklı selim davrananlar bile dengesini kaybetti.Artık söz futbol olsun istiyoruz. Bakalım ne olacak gelecek haftayı bekliyoruz:

Yorumlar