Ana içeriğe atla

Natalin Avcı havalarıNatalin Avcı diye bir manken varmış, bu hanımefendi de bize soyunarak insan nasıl meşhur onu gösterenlerden. En son Maxim dergisi havuza girmiş, ilgili hanım kızımız daha önce Sports Illustrated Dergisi'ne soyunmakta sakınca görmemiş. Onlar soyundukça bizde resimlerini koydukça tıklamalar reytingler geliyor. Bizim yaptığımızda aslında tık avcılığı.


Recep Tayyip Erdoğan, yine Twitter catmış ama artık bu işleri bırakıp keşke teknoloji gerçeği kabul etse. Onun adına insanlar Facebook'ta, Twitter da Chat de, orada burada İnternetin köşelerinde savaşırken, Başbakanın habire Twitterı kötülemesi, teknoloji ile barışmaması pek de yakışık almıyor doğrusu.


Evlenecek çiftlerin sanırım tercihleri Enza Mobilyadan yana oluyor son dönemlerde, Arçelik ise beyaz eşyanın vazgeçilmezi konumunda. Birçok mobilya markası var, aynı zamanda Beyaz Eşya, insanlar tercihleri yaparken artık o kadar çok marka ve seçenek var ki saymakla bitmez, Ariston,Beko,Profilo gibi beyaz eşya markaları, İstikbal,Kelebek Mobilya, Alfemo gibi dizayn markaları. Birde Terrier cinsi köpek alabilirsiniz, hayvan beslemeye karşı değilseniz, gerçi ev içinde hayvan beslemeye ben karşıyım oldum olası. Eskiden gençler Pembe Panjurlu ev hayalleri kurardı, şimdilerde ise Innovia'dan daire alsak, Toki'den daire, şimdi evi nerede ve kimden aldığında önemli. Bende en çok marka bilinci yaratan Dumankaya, her yerde evleri sanki.


Altın fiyatları düşüşten Yükşelişe geçerken, Dolar ve Euro düşmeye devam ediyor, bizim aslında hep hor gördüğümüz atladığımız İngiliz Sterlini var, arada bir ona da eğilmek gerekebilir, belki de İngiltere para birimini değiştirmeyerek en akıllı işi yaptı.


Istanbul, Ankara ve Antalya'da yayılan Jolly Joker, konserlerin yeni mekanı olmuş.Saç renkleri ve göz renkleri kadar renkli hayatımızın içine daha da fazla renk katmak isteyenleri görmek umut verici.Havalar oldukça soğuk, İstanbul'da hava durumu nasıl olacak diye, iki de bir Meterolojinin web sayfasına giriyorum, ama hala alışamadım, ilk sayfadaki sıcaklıkların, Ankara'ya ait olmasına. Karşıma çıkan Ankara hava durumunu İstanbul sanıyorum.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…