Ana içeriğe atla

Hilal Cebeci

Sabah sabah hayranlarıyla yeni bir servis yapmış şarkıcı. pic.twitter.com/Xcsa6ANJ ve 19.01.2011 tarihinde de Messi'ye pas atmıştır.http://t.co/2XbIQ2AB şimdi de Pamela Anderson'a takmış kafayı ,  sorun niye soyundum modunda olan kadın bu sefer de mutluluktan soyunmuş , şimdi de lokumın pantentine göz dikmiş. http://t.co/vsAvGrFx, Geçenlerde gerizekalihilalcebeci Twitter da trend olunca ülkenin başka sorunlari var diyordu, şimdi Messi diyor.

Artık giyinik resimlerini paylaşmasını bekliyoruz, yine soyunuk paylaşmış. sunniteneffüs'e merak salmış bu aralar . Hep gösteriyor ama aşağı yukarı aynı şey. Hilal Cebeci, sempatik olduğu için takip ediliyor, tavuk gibi gördüğümüzden ne yumurtlayacak diye beklediğimizden takip ettiğimiz kişi.

Sıcaklığı şişme bebekte arayan hatun kişi.https://p.twimg.com/AlZZDpFCEAAXgqV.jpg:large

Eurovizyona gitmedi diye hayal kırıklığı yaşayan sanatçı.

Porno bölümünde oscar var mı diye merak eden kişilik.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/status/173956168966868993

kaldırma kuvvetini bulmuş kişi anladınız siz onu.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/status/174215245072576512

ateşi yükselmiş.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/status/174533022220156929

sosyal sorumluluk projesine vermiş kendini.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/status/174975655472140289

son resmi erotik öğe bakımından yetersiz olan şarkıcı.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2F7l7CbeXB

artık ima yolunu seçen twitter starı.https://twitter.com/#!/hilalcebeciii/status/176096747712557057

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …