Ana içeriğe atla

Ceyda-Esra Ersoy Ciplak Pozlariyla kendinden utanan Blog.



http://www.turuncutime.com/magazin/82403-cicisler-olay-oldu-ceyda-esra-nin-cirilciplak-domalmis-fotografi-ile-intikam-aldi-galeri.html
Ciplak olmak; soyunmak dikkat cekmenin en onemli yolu oldu. Internet dunyasinda rekabet soyunuk olma ustunden gidiyor. Ozellikle Twitter ile beraber her an bir unlunun ciplak pozu ortaya cikabilir durumda ya da biri ciplak pozuyla unlu olabilecek konumda. Unluleri; hele birde unlu kadinlari ciplak gormeye oldukca merakliyiz. Burada unlu olmanin kosulu belli; internet dunyasinda bilinmek; bugun Hadise'nin sabah Twitter da paylastigi linki eksi sozluge link olarak koydum ve iyi bir tiklama aldi tam 5000.
Aslinda iyi bir blog, ilkeli bir blog bu tip fotograflara tenezul etmez; ancak Google arama trendlerine ya da tiklama oranlarina baktigimizda malesef ciplaklik hele de Unlu ciplakligi oldukca satan bir urun.

Blog yazma isi zevk; ama zevk olmaninda otesinde artik bir para kazanma nesnesi ve firsati olabilir. Bugun cok az reklam veren internette etki olusturmaya bakiyor; onemli olan tiklanma oranlari; bunun yaninda da elbette gercekten cok iyi olup; kaynak konumunda olan bloglarda var; ustelik ciplakliga yer vermeden.
Acikcasi blogda O ya da bu kisinin ciplakligina yer vermeyi cok hos bulmuyor; bunun yerine guzellik paylasilabilir o da bir yontemdir. Ancak iste Hadise'nin ciplak fotosu; iste Esra-Ceyda kardeslerin ciplak fotosu demek tik sayilarini o kadar seri bir bicimde artiyor ki; insan tahrik oluyor. O kisilerin ciplakligi degil tahrik eden; onlarin getirecegi tik sayisi.

Blogdan henuz kazanilmis bir para ya da verilmis bir reklam teklifi yok. Tiklari artirma, back linkleri artirma, page rankleri artirma cabalarimiz var; ancak bunlara da yeterli zaman ayiramiyoruz istiyoruz ki; blogumuz trend olsun reklam alsin. Bugun net dunyasinda bu yoldan para kazanan insanlar var. Gonul istiyor ki gun gelsin tik icin iki de bir cumle icinde adi gecenler bu is ucret odesin; oyle blogda isimleri anilsin.
Ciplak fotograf yayinlayip blogda yer vermek oncelikle bloglarimizi ciddi anlamda okuyanlara saygisizlik; hele ki bayan okuyucularimiza; icinde cok deger verdigimiz insanlar da var; ama malesef bizde bu tik sevdasina yeniliyoruz; hatta bu yazi da gidip eksi sozluge link olarak verilecek ve oradan yine tik beklenecek. Ciplakliga prim vermek; ondan hayir beklemek oldukca yanlis; ama bir sure bunlar olacak.

Eksi sozlukte daha onceden sadece fikirlerimi yaziyordum link vermeden sonra yazdigim kendi yazim; linksiz diye sozlukten kovuldum; simdi de geri geldim ve link veriyorum. Bircok adsiz rumuzu var surekli kufur yayan; bunlar rahatsiz ediyorlar ancak ben sozlugun verdigi hakki kullaniyorum; dolaysiyla itirazlari bana degil de sozluge yapmayi dusunsunler. Kufur edenlere dava acma niyetim var; cunku mert bir davranis degil; bu insanlar da dusuncelerini cumle ile ifade edebilirler; saniyorlar ki kufur edince vazgececegim; kufur etmeleri sadece hakka demokrasiye bakislarini gosteriyor. Kurallar icerisinde yaptigim etkinligi durdurmam.
Sonucta eksi sozluk adil olsa ve topladigi reklam paralarini belli olculere gore icerik saglayan yazarlara paylastirsa bizde o zaman icerigi sozluge yuklesek ve tam bagimsiz olsak; oysa boyle bagimli oluyoruz.
Bende sozluge icerik vererek katki da bulunuyorum; sozluk de benim yazdigim konuda bende once cikip bana ulasmadan Google trafigimden yararlaniyor olabilir; bende sozlugun getirdigi trafikten faydalaniyorum.
Sozluk isterse beni kovabilir; o zaman B planina bakarim; B plani yaparim tiklarim duser belki ama daha gundemde olan bir blogda olusturabilirim; ya da farkli calismalar yapabilirim.
Bloguma emek veriyorum ve bu emegimi de bir sekilde paraya cevirme pesindeyim; boylece isim yazmak olur ve daha fazla bu ise zaman ayiririm.
Bana yazma gucunu veren bu tiklar degil; ciddi anlamda bu dunya islerinde sivyus ne demis diyenler. Dusuncelerimi onemseyenler var. Ortaligi samimiyetsizlere birakmak yerine samimi bir sekilde yazilarimi yazar; linki koyarim.
Yine ifade etmem gerekirse ciplaklik yollu reyting artirimini dogru bulmuyorum; ama kendime engel olamiyorum; tik alma ugruna ilkesiz bir blog olabiliyorum.
Sent from my BlackBerry® wireless device

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü

Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda …

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…