Ana içeriğe atla

Cem Yilmaz bekarliktan yildi mi?Ahu Yağtu,bu hanim kizimizi dizi izleyenler bilir; Ask ve Ceza dizisinde de oynamis; kendileri 1978 dogumluymus. Buraya yazmamizin sebebi de;

Izmir'in denizi kiz
Kizi deniz
Sokaklari hem kiz hem de deniz kokar.
Dizelerine inanmis Cem Yilmaz'in Izmir Karsiyaka'li bu hanimefendiyi istemesi daha dogrusu kendisiyle evlenecek olmasi. Kim ne derse desin yillardir Turkiye'nin en iyi komedyeni olan Cem Yilmaz ayni zamanda birlikte oldugu kadinlarla da gundeme geliyordu. Unlu sanatcinin evlenecek olmasi tum kendisinde guzu olan bayanlari uzmustur sanirim.

Twitter dunyasinda hic tweet atmamasina ragmen dunyada ilk 500'e giren; gosterilerinin bilet fiyatlari oldukca yuksek olan, ilginc filmleriyle gise rekorlari kiran; yeri geldiginde Turku de soyleyerek video aramalarinda en cok aranan; kendisine ait gosterilerin CD'leri korsanlar tarafindan surekli imal edilen; adinin birlikte anildigi komedyenleri geride birakan Cem Yilmaz'in evlenmesi elbette dikkat cekici bir haberdir.

Daha once sperm bankasindan sperm alip hamile kalan Leyla Komurcu'de bebeginin babasinin Cem Yilmaz olmasini istemisti; daha dogrusu olursa mutlu olacagini soylemisti.
Sosyetenin unlu bir bekari daha evleniyor; birde cocuklari oldugunda haber yapariz; simdilik vaktimiz var.

Sent from my BlackBerry® wireless device

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…