Ana içeriğe atla

Bakan eşleri de intihar eder.


Almanlar en çok Kim Schmitz'i aramışlar. Megaupload sitesinin sahibiymiş kendisidir. Dotcom'da korsanlık yapmak suçundan kendisine dava açılmış.

Almanlar Sean Penn'i de son 1 haftada bayağı aramışlar, kendisi bir Rock yıldızını canlandırdığı This Must Be the Place filmiyle ilgili söyledikleriyle gündeme gelmiş  filmin yönetmeni Paolo Sorrentino. Amerikalılar aramalarını değiştirmemiş Etta James ve Joe Paterno hala zirvede.

Fransızlar ise Milli Eğitim Bakanı ve eşini konuşuyor.
Fransız Milli Eğitim Bakanı Luc Chatel’in eşi Astrid Herrenschmidt’in intihar ettiği bildirildi. Polis kaynaklarından edinilen bu bilgi daha sonra, Bakan tarafından AFP’ye yollanan bir yazılı mesajla doğrulandı. Mesajda, “Luc Chatel bu sabah yaşadığı kişisel dramın doğruluğunu teyid eder. 


Hindistanlılar halen Golshifteh Farahani'yi aramayı devam ediyorlar.


Hollandalılar ise bu kızı konuşuyor, Laura Dekker Yelekenli ile dünya turuna çıkmış bu 16 yaşındaki genç kız. Web sitesi de var. 21 Ağustos 2010'da başladığı Dünya turunu 21 Ocak 2012 'de bitirmiş. Yeni Zelanda'da doğan Dekker'in babası Hollandalı Annesi ise Alman. Annesiyle babası 2002 yılında ayrılmış.http://www.lauradekker.nl/

Hollandalılar'ın bir başka aradığı isim Boateng Kardeşlerden Kevin Price Boateng'in sevgilisi Melissa Satta, Milan tarafından bir hafta sahalardan uzak kalacak oyuncunun sakatlığının sebebini haftada yaptıkları 7-10 kez sekse bağlayan Melissa Satta, Hollanda'da aranan isim olmuş.

Aron Ralston, gerçek hikayeden alınmış film karakteri dağ tırmanışı sırasında, kolunu keserek ilerleyip yardım alabilmiş kişi.Hayat hikayesi 127 saat isimli filme konuk olmuş, çünkü Aron Ralston tam 127 saat boyunca kendini sıkıştığı dağda kurtarmaya çalışmış. İngilizlerin son 1 haftada en çok aradığı isim.

Bizde de en çok Megan Fox'un eşi ve kocası kelimeleri aranmış.Eşi Brian Austin Green.15 Temmuz 1973 Doğumlu aktör.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…