Ana içeriğe atla

Ahmet Hakan'ı kim arıyor.İlginç Alexa verilerini paylaşmak istiyorum sizlerle.
Türkiye'de şu anda en çok girilen site Facebook, aynı site dünyada 2.sırada.
http://www.paydaybank.co.uk isimli site Facebook aramalarında çıkmak için en çok reklam veren sitelerden biri, http://mashable.com/ isimli site ise internete Facebook yazdığınızda bu kelime sayesinde en çok trafik alan 5.site.

Kurtlar Vadisi aramasına Google'da en çok para yatıran site Mynet olarak dikkat çekiyor.Almanya'da yılbaşı hediyesi gönderim sitesi http://www.weihnachtsgeschenke.de/ ise Kurtlar Vadisi'ne en çok para veren 3.site. Site Kurtlar Vadisine para verme yoluyla ön sıralarda çıkmak istiyor.

Adını Feriha Koydum diye Google da arama yapanlar http://diziadresi.net/ adresine gidiyorlar.http://www.acunn.com/ adresi yine Adını Feriha Koydum anahtar kelimesine en çok yatırım yapan 2. site olarak güze çarpıyor.Burada bir başka ilginçlik ise bu işe Chevrolet'in de para yatıyor olması. http://www.chevrolet.com.tr

Kanal D sitesi için 2.sırada para veren şirket olarak http://booking.com görünüyor.http://natro.com/ isimli domain name sitesi de 5.sırada bu aramaya en çok para veren şirket.

http://www.turkcell.com.tr ise Messenger kelimesinin araması için en çok para ödeyen 2. şirket konumunda.Turkcell aynı zamanda Sibel Kekili aramasına en çok para veren 3.şirket konumunda.http://adoreoyuncak.com/ onlarda Sibel Kekilli ismi en çok para veren 5.şirket olarak göze çarpıyorlar.

Acunn.com , Muhteşem Yüzyıl aramasına en çok para veren konumunda.http://kitapokusak.com/ ise 5. sırada o aramaya ücret ödüyor.http://ahmetreyizyilmaz.com Ahmet Reyiz  Yılmaz, Milliyetçi ve Muhafazakar parti Genel Başkanı, Ahmet Hakan aramasına en çok o parayı veriyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…

Türkiye’de tanrıça var mı?

Yunan tanrıçalarını bugünün Türkiye’sinin güzel kadınlarına uyarlama gibi bir fikir geldi aklımıza, bu asla saygısızlık olarak algılanmamalı, sadece mitolojiyi günümüzle birleştirip, daha anlaşılır hale getirmek gerek. Andromakhe Hektor’un karısı, bugünkü karşılığını bulmak istersek Türkiye’de kim onunla aynı kaderi paylaşmak ister ki, kocasını savaşta kaybetmiş, oğlunu kaybetmiş, Türkiye’de bu tanıma uyan bir kadın var mı diye düşünüyorum, galiba yok. Burası boş kaldı, öneriler varsa alabiliriz. Afrodit diğer adıyla Venüs kim ne derse desin Türkiye’nin Afroditi bence Banu Alkan değil Hülya Avşar’dır. Bu konuda birçok tartışma yapılıp farklı adaylar gösterilebilir, ancak Hülya Avşar hep bir fenomendir ve öyle de kalacaktır. Artemis av tanrıçası, biraz Amazonluğu çağrıştırıyor buraya en yakın isim de bana göre Perihan Mağden’dir. Perihan Mağden’i özlüyoruz. Aslında edebiyat dünyasında Perihan Mağden ve Elif Şafak arasında gizli bir rekabet var gibi.


Athena bu zeki kadının bugünkü Türkiy…