Öne Çıkan Yayın

Van "İçin" de reklam.

Dean Martin'in şarkısı Let it Snow, bu aralar oldukça popüler. Kışa olan özlem var gibi çevrelerde.  Özellikle çocukların en çok sevdiği olgulardan biridir kar topu, uzun yıllardır, İstanbul'da kar topu oynayacak, kar adam yapabilecek kadar kar yağmıyor. Eskiler için"Kar yağıyor saçlarına üşüyor musun" şarkısı da manalıdır, tabii şimdi ingilizce bilenlerin sayısı artınca yabancı şarkılarda popüler oldu. Yabancıların Christmas'ı bugün. Dünyanın birçok yerinde insanlar tatilde. Bizlerse Yılbaşı kartları mesajları göndermeye başladık insanlara. Yeni Yıla yeni umut peşinde insanlar.Smsler de önemli, cep telefonu mesajları gelişen teknoloji, Iphone 4'ler, tabletler, androidler, Blackberryler her zaman mesajlar için hazır kuvvetler.


Biz bu arada Yılbaşını düşünürken bu yılı çok kötü geçiren Van'ıda unutmamak lazım, gerçi magazin kulislerinde Bengü Van için Pop Konserinde fazla şarkı söylerken istismar etti diye konuşuluyor, sanatçıların gönüllü-gönülsüz bu tip organizasyonlarda yer almak zorunda hissetmesi gereksiz, gerçi bu aşılayan bizleriz.Sanatçıları gönülsüz organizasyonlara mecbur ediyoruz.

Her sabah kalkıp, ne giyeceğini düşünen kadınların ve erkeklerin ülkesinde, insanlar karakalem modellerinde yeni giysiler çiziyordur belki.

Yorumlar