Öne Çıkan Yayın

Güzelliğin On Par Etmez bakandaki göz olmasa

Bir blogcu arkadaşımız Angelina Jolie yada Aishwarya Rai'nin değil, Fathima Kulsum Zohar Godabari'nin en güzel kadın olduğunu düşünüyor. Yukarıda gördüğünüz resimde ki bayan Fathima Kulsum Zohar Godabari, Kendisini Suudi Arabistan'ın kraliçesi. Angelia Jolie biliyoruz peki ya  http://www.dalimunthe.com/2011/04/most-beautiful-woman-in-world.html.

Aishwarya Rai Hindistanlı film yıldızı. 1973 Doğumlu, ilgili bölgede ve Arap ülkelerinde sevilen bir isim.Aynı zamanda 1994 yılında Dünya Güzellik Kraliçesi olmuş.Aman evdeki kraliçeleri kıskandırmayın ondan sonra başınıza dert açılabilir.20 Nisan 1997'de Hint aktör Abhishek Bachchan ile evlenmiştir.


I don’t think Angelina Jolie and Aishwarya Rai are the only most beautiful women in the world. Just because they are celebrities doesn’t mean they are top gorgeous in the world. Beauty lies in the eyes of the beholder. My eyes and brain liked very much the unique face of Fathima Kulsum Zohar Godabari
Fathima Kulsum Zohar Godabari once a royal princess is now an official Queen of Saudi Arabia. Few days ago her photos (without niqab covering her face) were leaked on the internet and the world luckily noticed her for the first time. Her fair skinned face with grey eyes, red lips and sharp eyebrows is in a perfect symmetry. For me, she is probably the most beautiful woman in the world. Her face is simply a miracle of nature. 

Yorumlar