Öne Çıkan Yayın

Eğitim seviyesi ile eğitimsizliği göstermekGülfer Sarıgül, adını hiç duydunuz mu duymadınız, birçoğunuz belki de Mustafa Sarıgül'ün eşi olabilir dediniz, ancak Gülfer Sarıgül, Ersin Korkut ile arasında aşk ilişkisi olmadığını söyleyerek gündeme gelmiş, ama asıl neden aralarında aşk ilişkisi olmaması değil, gündeme gelmenin ana nedeni ana kaynağı hanımefendinin kurduğu cümleler.
"Ersin'i severiz, arkadaşlarımla birlikteyken çağırırım, bir yemek ısmarlarım, maskot gibi bizi eğlendirir. Hayatımda ki yeri bu kadar... Sonuçta kültür seviyelerimiz belli. Ersin'le sevgili olmaktansa kendimi boğaz köprüsünden aşağıya atarım. Ben üniversite mezunu sporcuyum"


Üniversite mezunu sporcu olabilirsin, ama Ersin Korkut'u bu ülke daha fazla tanıyor ve aşağılamak için seçmiş olduğun kriterde incitici, maskot gibi eğlendirmek ne demek, bu ülke en çok kendisini en çok eğlendiren Kemal Sunal'ı sevdi mesela. İnsanları aşağılamak için eğitim seviyelerinin yüksekliğinden dem vuranlar aslında bize aldıkları eğitimin hiç bir işe yaramadığını gösteriyorlar. Bu hanım kızımız daha öncesinde de Engin Akyürek ile sevgiliymiş, hani Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin Kerim'i. Her halde kızımız daldan dala atlama sporcusu.

Yorumlar