Öne Çıkan Yayın

Ne olursa Olsun Başakşehir'in şampiyonluğu alkışlanmalı.

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü
Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda toplantılar olurdu, şimdilerde de Veli Bilgilendirme sistemi var, böylece çocuk yaşta öğretmen ve velinin demokles kılıcı öğrencinin başında sallanıyor. Öğrenciler bilinçsiz öğretmenlerce eğitiliyor. Öğretmen kalitesi düşüyor veli kalitesi ise bana göre yükseliyor, ama hala öğrencinin kendi tercihleri önemli değil ve notlar demokles kılıcı gibi hala öğrencinin başında sallanıyor. Öğrencileri bu yarış baskısından kurtarmak ve bilginin önemini anlatmak lazım, internet üzerinden yapılan ödevlerin bana göre çok da faydası yoktur. Bilmenin güzelliği öğretilmeli, Google olmadan bilmenin güzelliği öğretilmeli, Google’a sormadan öğrenebilmeliyiz.


A woman named Şükran Ovalı has come out, no, I don't know about them, I will not go into stereotypes like I don't spend time on TV, but the internet teaches us to be aware of everything, when I first looked at why this line was so popular, I thought that if I was a cloud, it brought us the song again. However, the chick person is just making love, I don't know if there is anything else that creates the effect that the love making scenes of these series have for the series. I don't want to criticize either, because we really prefer to see it. I do not know how much we can sacrifice ourselves for the rating, though there is the concept of undressing for art, when this is the case, we find an area that can launder ourselves. We make certain sacrifices from ourselves in the rating on the blog, but not all of us die for this cause. I was sorry to find that Melisa Sözen was playing as the love making scenes brought this series to the agenda for me, Melisa Sözen is the symbol of innocence for me. We also missed an innocent player.

There used to be meetings at schools, and now there is the Parent Information System, so that the teacher and the parents' democracy sword of the child are swinging at the head of the student. Students are trained by unconscious teachers. The quality of the teacher decreases and the quality of the parents increase in my opinion, but the student's own preferences are still not important, and the notes are still shaking at the head of the student, like a demos sword. It is necessary to save students from this race pressure and explain the importance of knowledge, homework on the internet does not help me much. The beauty of knowing should be taught, the beauty of knowing without Google should be taught, we should be able to learn without asking Google.

Yorumlar