Ana içeriğe atla

Bir sevişme sahnesinin pazarlama gücü
Şükran Ovalı diye bir hatun çıkmış, yok öyle ya ben bunları bilmiyorum, televizyona zaman ayırmıyorum gibi klişelere girmeyeceğim, ancak internet bize her şeyden haberdar olmayı öğretiyor, bu hatunun neden bu kadar popüler olduğuna ilk baktığımda sandım ki, bir bulut olsam isimli şarkıyı tekrar bize kazandırdı, ancak hatun kişi sadece sevişmiş, şu dizilerin sevişme sahnelerinin dizi için yarattığı etkiyi başka yaratan bir şey var mı, bilemiyorum. Eleştirmek de istemiyorum, çünkü gerçekten bunu görmeyi tercih ediyoruz. Reyting için kendimizi ne kadar feda edebiliriz bilmiyorum, gerçi sanat için soyunmak kavramı var, iş böyle olunca, kendimizi aklayabilecek bir alan buluyoruz. Blogda ki reyting içinde kendimizden belli fedakârlıklar yapıyoruz, ama her birimiz bu uğurda ölmüyoruz. Sevişme sahneleri bu diziyi benim için gündeme taşırken Melisa Sözen’in de oynadığını öğrenince üzüldüm, Melisa Sözen benim için masumiyetin simgesidir. Masum bir oyuncuyu da kaçırmış olduk.

Eskiden okullarda toplantılar olurdu, şimdilerde de Veli Bilgilendirme sistemi var, böylece çocuk yaşta öğretmen ve velinin demokles kılıcı öğrencinin başında sallanıyor. Öğrenciler bilinçsiz öğretmenlerce eğitiliyor. Öğretmen kalitesi düşüyor veli kalitesi ise bana göre yükseliyor, ama hala öğrencinin kendi tercihleri önemli değil ve notlar demokles kılıcı gibi hala öğrencinin başında sallanıyor. Öğrencileri bu yarış baskısından kurtarmak ve bilginin önemini anlatmak lazım, internet üzerinden yapılan ödevlerin bana göre çok da faydası yoktur. Bilmenin güzelliği öğretilmeli, Google olmadan bilmenin güzelliği öğretilmeli, Google’a sormadan öğrenebilmeliyiz.


A woman named Şükran Ovalı has come out, no, I don't know about them, I will not go into stereotypes like I don't spend time on TV, but the internet teaches us to be aware of everything, when I first looked at why this line was so popular, I thought that if I was a cloud, it brought us the song again. However, the chick person is just making love, I don't know if there is anything else that creates the effect that the love making scenes of these series have for the series. I don't want to criticize either, because we really prefer to see it. I do not know how much we can sacrifice ourselves for the rating, though there is the concept of undressing for art, when this is the case, we find an area that can launder ourselves. We make certain sacrifices from ourselves in the rating on the blog, but not all of us die for this cause. I was sorry to find that Melisa Sözen was playing as the love making scenes brought this series to the agenda for me, Melisa Sözen is the symbol of innocence for me. We also missed an innocent player.

There used to be meetings at schools, and now there is the Parent Information System, so that the teacher and the parents' democracy sword of the child are swinging at the head of the student. Students are trained by unconscious teachers. The quality of the teacher decreases and the quality of the parents increase in my opinion, but the student's own preferences are still not important, and the notes are still shaking at the head of the student, like a demos sword. It is necessary to save students from this race pressure and explain the importance of knowledge, homework on the internet does not help me much. The beauty of knowing should be taught, the beauty of knowing without Google should be taught, we should be able to learn without asking Google.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şerefsizlik de insani bir özellik.

İroniler ülkesinde yaşıyoruz, gerçekten ironik, ülkeyi yönetmeye talip olan bir Partinin Başkanı, Mustafa Destici çıkıyor diyor ki bize yumruk atana biz Kurşu atarız buna benzer birşey, Ne kadar bayağı ne kadar pespaye. Bu ülkeye gerçekten yazık, belli noktalara gelmiş adamların belli vasıflara sahip olması gerekiyor.

İroniler bitmez, hikayesi çok bu ülkenin her gün yenisi yazılıyor ve ekleniyor bu hikayelere; ama şaşırtmıyor, battığımız pislik büyük gerçekten çok büyük ama bu battığımız pisliğin en büyük nedeni hepimizin ahlaklı gözükmek istemesi. Oysa şerefsizlik de bir sıfat ve içimizden bazıları bende dahil şerefsiz olabiliriz, ahlaklı davranmak için önce ne olduğumuzu kabul etmek önemli.

Ojeli eller ile rezil olunabilir.

Siyaset ve spor yazmaktan bıkıp usanıyor insan, zaten kendini tekrar eden konular, yıllar geçince bakıyorsun aslında aynı şeyleri konuşmuşsun. Bende Ojeden bahsetmek istiyorum.
Ojeli elller genellikle güzel oluyor, siyah oje, kırmızı oje, beyaz oje yakışan ojeler, ama bazen öyle ojeler sürüyor ki kadınlar, anlamak mümkün değil, elin bütün ihtişamını götürdüğü gibi göz zevkininde içine edebiliyorlar.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz favorim. Kozmetik ile çok uzak aramız yakınında bile geçmiyoruz. Bakışlarımızın yargısıyla yazıyoruz. Yoksa hani moda falan hak getire, bakışların yargısı da ne kadar doğru bilemiyorum.

Tired of writing politics and sports, people are already repeating themselves. I want to talk about nail polish.
Hands with nail polish are usually beautiful, black nail polish, red nail polish, white nail polish that suits well, but sometimes such nail polish lasts that women are not able to understand, they can get into the eye pleasure as they take all the glory of the hand.

Blac…